cs-CZen-USde-DEpl-PL
+420 469 638 552

Dveřové sesazenky

Dveřové sesazenky

Sesazenka určená k výrobě dýhovaných dveří patří k jedněm z nejvyšších nabízených kvalit sesazenek. Výsledný vzhled sesazenky, způsob sesazení (do figury, náhodná skladba, jiné) je vždy přizpůsobeno požadavků zákazníka. Při výrobě dveřových sesazenek jsou využívány všechny metody sesazení.

Metody sesazení

1. na lepenou spáru – tzv. sesazení natupo pomocí tavného lepidla, které se využívá především u hladkých dveří sesazených buď svisle, nebo napříč

  2. vláknem – sesazenka je sešita pomocí Kuper stroje. Tato metoda se používá především při výrobě dveřových sesazenek s jednou či dvěma stojkami, kdy jsou stojky přisazovány na Kuperu.   3. ručně – někdy musí být sesazenky zcela nebo částečně sesazovány ručně a to především u rámových dveří, při speciálním přání zákazníka na sesazení (např. čtverce) a dveří s intarziemi. Sesazení probíhá na specializovaném pracovišti určený pouze na výrobu dveří na prostorných stolech pomocí ručních strojků (využito tavné vlákno)    Zárubně
    S dveřovými sesazenkami souvisí i zárubně. Pro maximální eliminaci rozdílnosti barvy dýh, struktury atd – nabízíme buď výrobu sesazenek přímo na zárubně, kterou si poté zákazník lisuje sám nebo pohodlnější způsob - dýhové hrany pro olepování falců a zárubní, které jsou vyráběny ze stejné dýhy od stejných dodavatelů jako dveřové sesazenky. Tento typ hran je vybroušen na tloušťku 0,38 – 0,39 mm, podlepený flísem, tudíž lze mnohem snadněji olepovat a „dýhovat“ různé profily.

    Motto

    Dosažení a udržení systému kvality a environmentálních zásad poskytovaných služeb a produktů na úrovni žádané zákazníkem je výsledkem systematické spolupráce všech zaměstnanců společnosti.

    Politika ISM

    Všeobecné obchodní a dodací podmínky

    Certifikace

       
       
       

     

    GDPR

    Jsme hrdými sponzory


    Rytmus - do života lidí s handicapem

    Dětské oddělení Nemocnice Chrudim 
    JFD finančně přispěla na pomoc po povodních v roce 2013
    JFD podporuje fotbalový klub Pardubičky

     

    ÚP