cs-CZen-USde-DEpl-PL
+420 469 638 552

Výroba nábytku a realizace interiérů

Obnovení rodinné tradice z roku 1946 se datuje k roku 2012, kdy naše firma spolupracovala s Bořkem Šípkem a v roce 2016 má již 70 let: Bořek Šípek dal vzniknout díky svým neotřelým nápadů a osobnímu přístupu intarzované kolekci Archilles, která je inspirována řeckou mytologií.

Po úspěšném uvedení umělecké intarzované kolekce Archilles v roce 2013 jsme v roce 2016 připravili novou kolekci s názvem NUX architektky Terezy Šaškové, která se specializuje na interiérovou tvorbu a zároveň je jednou z posledních spolupracovníků Bořka Šípka, což umožnilo v kolekcích zachovat určitou kontinuitu.

Naše firma se také specializuje na výrobu individuálního nábytku, kdy jako výrobce garantujeme v podstatě neomezenou škálu řešení a to podle Vašeho návrhu anebo Vám rádi zpracujeme návrh vlastní. Díky našim zkušenostem a osvědčeným partnerům nabízíme dodávky kompletních interiérů na klíč a díky spolupráci s našimi dlouholetými finančními partnery umíme nabídnout i nadstandardní smluvní a platební podmínky.

Kontakt

Petr Preisler DiS
E-mail: nabytek@jfd.cz
Mobile: +420 603 144 447